Gadżety reklamowe z nadrukiem

Nie jesteśmy firmą, która zajmuje się typową produkcją gadżetów reklamowych, ale wiadomo, że przy okazji usług poligraficznych potrzebne są uzupełnienia w postaci takich drobiazgów. Wykonujemy zatem podstawowe akcesoria przydatne przy prezentacjach dla nowych klientów, konferencjach prasowych, szkoleniach i promocji nowych produktów czy rozwiązań. Dzięki naszym długopisom, ołówkom, smyczom czy naklejkom z logo firmy nie tylko zwiększą Państwo rozpoznawalność marki, ale i ocieplą jej wizerunek.

Gadżety reklamowe - wiele opcji do wyboru

Nasza drukarnia z Warszawy posiada szeroką ofertę gadżetów reklamowanych, na których z przyjemnością umieścimy dowolną grafikę, napis czy logo. Do tego zadania wykorzystujemy m.in. technologię sublimacyjną oraz grawerowanie laserowe pozwalające na uzyskanie trwałego znakowania. Jesteśmy w stanie w szybkim czasie wykonać zarówno pojedyncze egzemplarze, jak i całe serie gadżetów. Co istotne, gwarantujemy również pomoc w przygotowaniu stosownej grafiki/logo/napisu lub też profesjonalną obróbkę nadesłanego projektu.

Nasze aktualne propozycje gadżetów reklamowych to:

thumb_Dlugopisy Długopisy grawerowane i ołówki z nadrukiem

Elementy graficzne są odwzorowywane na długopisie metalowym za pomocą znakowania laserowego. Prosta i efektowna technika, która pozwala również na stosowanie numerowania i personalizacji (np. imię i nazwisko). Długopisy reklamowe to najpopularniejszy gadżet, który sprawdzi się doskonale w najróżniejszych branżach.

thumb_Smycze Smycze z nadrukiem

To propozycja dla osób ceniących praktyczne zastosowanie gadżetu reklamowego. Doskonale sprawdzi się jako smycz do kluczy, USB czy firmowego identyfikatora. Możemy na niej umieścić dowolny nadruk jedno- lub dwustronny.

thumb_Notesy-1 Notesy konferencyjne

Kolejny przykład funkcjonalnego gadżetu pełniącego nie tylko rolę promocyjną, ale i praktyczną. Nawet niewielki nadruk reklamowy umieszczony w wybranym przez Państwa miejscu będzie stale oddziaływał na podświadomość osoby obdarowanej za każdym razem, gdy będzie używać notesu. Notatnik to doskonały pomysł na upominek dla np. dla uczestników konferencji, spotkania biznesowego czy firmowego pikniku.

thumb_Naklejki3D Naklejki 3D

Niewielkie, wypukłe naklejki z logo zatopionym w żywicy poliuretanowej są nad wyraz odporne na uszkodzenia mechaniczne i fizyczne. Tego typu gadżety wspaniale będą się prezentować przyklejone do różnych typów produktów, szczególnie często spotyka się je na urządzeniach RTV i AGD. W naszej warszawskiej drukarni oferujemy naklejki reklamowe wykonane na różnych typach folii – zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów oferty!

 

Drukarnia w Oficynie Trzeciecki Sp.j.
ul. Kredytowa 4
00-062 Warszawa
NIP: 5260157830
REGON: 011058070

Drukarnia
tel. 22 827 11 07
fax 22 828 30 09
biuro@dwo.com.pl

Sklep
ul. Kredytowa 4
00-062 Warszawa
tel. 22 827 92 80
sklep@dwo.com.pl

Nasza oferta